Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: MEMI

3-pak bambusowo - lnianych pieluszek MEMI

Pierwsze w Polsce niezwykle delikatne pieluszki bambusowo - lniane. Kolekcja bambusowo - lniana, to produkty, które powstały z wyjątkowej utkanej na nasze indywidualne zamówienie tkaniny jakości Premium.  Podstawą tej linii produktów jest aksamitnie delikatna tkanina żakardowa łącząca w sobie bambus i len, która poza właściwościami prozdrowotnymi jest również w pełni biodegradowalna. Pieluszki to produkt niezbędny w każdej wyprawce, przydadzą się przy karmieniu, odbijaniu, do leżakowania, przy myciu i wycieraniu, czy jako podkład.

Linia bambusowo - lniana powstała z ultra delikatnej tkaniny utkanej w żakardowy wzór liści.  Połączenie bambusa i lnu w proporcji 85%/15% pozwoliło uzyskać tkaninę, która zachwyca od pierwszego dotyku. Bambus i len posiadają szereg prozdrowotnych właściwości.  Tkanina, pochłania wilgoć i utrzymuje ją z daleka od skóry, posiada właściwości termoregulacyjne- utrzymuje komfort cieplny, zapobiega przegrzewaniu, a także chroni przed promieniami UV. Produkty z ultra delikatnej tkaniny bambusowo-lnianej na rynku polskim posiada wyłącznie marka Memi.

Właściwości tkaniny:

  • antybakteryjna, antygrzybiczna, antyodorowa
  • antyalergiczna (tkanina łagodzi objawy chorób skórnych)
  • chłonie wodę do 60% lepiej niż bawełna
  • pochłania promieniowanie UV
  • wolna od pestycydów i zanieczyszczeń
  • posiada właściwości termoregulacyjne (w upalne dni chłodzi, w zimne ogrzewa)
  • w pełni biodegradowalna
  • nie gromadzi ładunków elektrostatycznych

Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100 w klasie I, który potwierdza bezpieczeństwo produktu dla najmłodszych dzieci. Pieluszki są niezastąpione w wyprawce, doskonałe na prezent dla przyszłej mamy, sprawdzą się w łóżeczku, wózku i foteliku samochodowym.

Wymiary: 30x30 (+/- 2cm)

Kolekcja: bambusowo - lniana w żakardowy wzór liści

Skład: 85% CV bambus, 15% len

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...